foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


13 469 66 49
bdk_lesko@poczta.onet.pl
BDK Lesko

Leszczanie dla miasta (kliknij)

#wstrzymujemynieodwolujemy

Tworzymy Kulturę (kliknij)

Burmistrz Miasta i Gminy Lesko, Bieszczadzki Dom Kultury oraz Leskie Centrum Edukacji i Sportu serdecznie zapraszają młodzież szkół ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe na niecodzienne, bezpłatne wydarzenie artystyczne i edukacyjne do Bieszczadzkiego Domu Kultury w dniu 18.11.br (poniedziałek) na godz. 18.00, na spektakl teatralny pt. „JAKI TAKI” Teatru Puppetterra .


Ponadczasową wartością spektaklu jest bezpośredni przekaz emocji, stanów i przeżyć bez oszukiwania widza i budowania kłamliwej czystości myśli, słów i przestrzeni. To szczera i prawdziwa historia, która ma spowodować w widzu refleksje i przemyślenia.
Niecodzienna jest również warstwa plastyczna spektaklu budowana poprzez grę swiateł i przedmiotów, jak też użycie lalki światowej sławy twórcy - Vladimira Zakharova, jako symbolu duszy i sumienia ludzkiego.
W recenzji Łukasza Kaczyńskiego z „Dziennika Łódzkiego” z 2016r. czytamy „Jaki Taki to autorski spektakl Jarosława Figury o winie i przebaczaniu, które możliwe jest tylko, gdy jest się pogodzonym z sobą samym. Od problemu relacji rodzinnych, przez psychomachię (walkę duchów dobrych i złych o człowieka), przechodzi ku cichej, lecz znaczącej apoteozie sztuki, która może leczyć i dawać ukojenie przez dotyk, czego nic lepiej - i z większym wzruszeniem - nie odda niż duet aktora (Kamil Witaszak) i lalki.”

Serdecznie zapraszamy!

 

Synagoga

Echo Bieszczadów

WYKAZ PUNKTÓW DYSTRYBUCJI MIESIĘCZNIKA   "Echo Bieszczadów"

 

Najnowsze wydanie:

CZERWIEC 2020

(kliknij - przeczytaj)

Poprzednie wydanie:
------------------------------- 
MAJ 2020
------------------------------- 

ARCHIWUM

 

CENNIK REKLAM I OGŁOSZEŃ

(kliknij - powiększ)

Bieszczadzki Dom Kultury - facebook

Zaprzyjaźnione serwisy

http://mojelesko.pl/

 

ustrzyki.info

lesko.info

 

http://mojelesko.pl/

 

Leska karta dużej rodziny


Copyright © 2020 Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku Rights Reserved.